Wyposażenie HoReCa

Meble hotelowe

Wyposażenie pokoi hotelowych w meble twarde oraz tapicerowane. Produkty dostępne w sprzedaży oraz takie przygotowane zgodnie z projektem aranżacji lub standardem sieci hotelowej.

Poza elementami wolnostojącymi jak łóżka hotelowe, szafki nocne oraz toaletki także zabudowy na wymiar jak hotelowe szafy wnękowe i zagłówki.

Meble restauracyjne i kawiarniane

Krzesła restauracyjne i kawiarniane wykonane z litego drewna, giętych elementów lub na stelażach metalowych. Siedziska tapicerowane lub z lakierowanej sklejki. Te pierwsze także w wykonywanych na zamówienie pikowaniu z ozdobnymi pinezkami.

W przypadku mebli tapicerowanych istnieje możliwość wykorzystania tkanin powierzonych przez Inwestora lub innego dostawcę. Opcja ta dotyczy wybranych produktów, lub ilości kontraktowych.

Recepcje i bary

Centralny punkt każdego holu czy restauracji. Zabudowy dostępne w dowolnej kolorystyce i kształcie. Także wykańczane drewnianym fornirem, połyskliwym tworzywem albo szkłem. Również z podświetleniem led.

Nasze produkty przystosowane są do pracy recepcji, wyposażone w półki na monitor czy ukryte regały na podręczne dokumenty. Oferujemy też zabudowy barowe dostosowane pod kątem montażu Państwa urządzeń.

Twoje korzyści

Śpisz spokojnie

Oferujemy atestowane produkty przeznaczone do użytku komercyjnego. Okres gwarancji jakim są objęte nasze wyroby to nawet 60 miesięcy.

Oszczędzasz czas i pieniądze

U nas możesz zawsze liczyć na bezpłatny dojazd i konsultacje. Ponadto każdą wycenę oraz koncepcję 3d także wykonujemy zupełnie za darmo.

Budujesz wizerunek

Nasi dostawcy to uznani polscy oraz europejscy producenci. Rozpoznawalne marki i jakościowe produkty, które nadają wnętrzom nowego życia.

Meble zewnętrzne

Lekkie i wytrzymałe zestawy przystosowane do wielokrotnego przenoszenia i codziennego składowania. Meble wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie UV i zmienną pogodę.

Poza krzesłami i stolikami także wieloosobowe ławki, sofy i leżaki basenowe.

Urządzenia łazienkowe

Dostarczamy i montujemy urządzenia do powierzchni wspólnych. Dozowniki mydła, suszarki do rąk, podajniki ręczników papierowych. Wykonujemy także wiszące blaty łazienkowe z montażem umywalek i armatury.

W pokojach hotelowych oferujemy estetyczne podajniki papieru, koszyki pod prysznic, haczyki na ręczniki i wolnostojące kosze pedałowe.

Zapytaj o bezpłatną ofertę!