Lady recepcyjne

Zadbaj o pierwsze wrażenie!

Recepcja to nic innego jak wizytówka firmy, hotelu czy restauracji. Ma za zadanie przywitać gościa zaraz po przekroczeniu progu i wskazać miejsce, od którego powinien rozpocząć swoją wizytę.

Powinna skupiać na sobie uwagę, wyróżniać się na tle aranżacji holu. Niestety musi pozostać także funkcjonalna, żeby ułatwić zadanie pracującym tam osobą.

Różnorodna oferta naszych lad recepcyjnych ułatwi dopasowanie produktu do potrzeb Państwa inwestycji, a modułowa konstrukcja umożliwi uzyskanie oczekiwanego kształtu.

Nasze rozwiązania

Zabudowy o konstrukcji modułowej
Blaty wysokie i niskie
Wykończenia ze szkła lub HPL
Podświetlenia led
Półki pod monitor
Wbudowane regały

Meble na wymiar

Dla Ciebie wykonamy recepcję na specjalne zamówienie, w nietypowym wymiarze lub kolorystyce. Dobierzemy rozwiązania, które będą spójne z aranżacją przestrzeni biura czy hotelu.

Wszystko po to, żeby dopasować naszą zabudowę do Twoich potrzeb.

Twoje korzyści

Śpisz spokojnie

Oferujemy atestowane produkty przeznaczone do użytku komercyjnego. Okres gwarancji jakim są objęte nasze wyroby to nawet 60 miesięcy.

Oszczędzasz czas i pieniądze

U nas możesz zawsze liczyć na bezpłatny dojazd i konsultacje. Ponadto każdą wycenę oraz koncepcję 3d także wykonujemy zupełnie za darmo.

Budujesz wizerunek

Nasi dostawcy to uznani polscy oraz europejscy producenci. Rozpoznawalne marki i jakościowe produkty, które nadają wnętrzom nowego życia.

Galeria produktów

Zapytaj o bezpłatną ofertę!