Meble biurowe

Meble pracownicze

Stanowisko pracy to istne królestwo każdego z nas. Dlatego jego aranżacja powinna być priorytetem. Coraz obszerniejsze biurka, także łączne w układy wielostanowiskowe, wyposażone w akcesoria do organizacji kabli, media porty, a nawet regulację wysokości.

Wszystko po to, żeby pracować w jak najlepszych warunkach. Efektywnie i komfortowo.

Meble konferencyjne

Stoły konferencyjne budowane za pomocą dostawianych modułów pozwalają na nieskończenie długie układy nawet dla największych konferencji.

Dodatkowo za pomocą media portów uzbrajane w konieczne media jak gniazda sieciowe oraz HDMI czy np zasilanie 230 V.

Szafy i regały

Przechowywanie dokumentacji to wciąż istotny aspekt biurowej aranżacji. Założenia regałów aktowych są proste: jak największa pojemność, oszczędność miejsca i bezpieczeństwo zamykanych archiwów.

Realizując zabudowy na wymiar jesteśmy w stanie wykorzystać każdy centymetr wolnej przestrzeni.

Meble na wymiar

Nie tylko zaaranżujemy dla Ciebie przestrzeń pracy, ale wykonamy też meble specjalnie na Twoje zamówienie. W nietypowym wymiarze lub kolorystyce.

Wszystko po to, żeby dopasować nasze meble do Twojego biura i stylu pracy.

Twoje korzyści

Śpisz spokojnie

Oferujemy atestowane produkty przeznaczone do użytku komercyjnego. Okres gwarancji jakim są objęte nasze wyroby to nawet 60 miesięcy.

Oszczędzasz czas i pieniądze

U nas możesz zawsze liczyć na bezpłatny dojazd i konsultacje. Ponadto każdą wycenę oraz koncepcję 3d także wykonujemy zupełnie za darmo.

Budujesz wizerunek

Nasi dostawcy to uznani polscy oraz europejscy producenci. Rozpoznawalne marki i jakościowe produkty, które nadają wnętrzom nowego życia.

Galeria produktów

Zapytaj o bezpłatną ofertę!