Meble metalowe

Szafki ubraniowe

Metalowe szafki szatniowe do przechowywania odzieży i rzeczy osobistych pracowników. Wykonane z blachy stalowej o grubości nawet 1 mm, malowanej proszkowo w kilkunastu kolorach z palety RAL. Dostępne w kilku układach podziału przestrzeni z funkcjonalnymi dodatkami jak daszki skośne czy podstawy z ławką.

W zależności od wielkości skrytki wewnątrz każdej także drążek wieszakowy, półka lub pusta przestrzeń. Drzwi zawsze wyposażone w perforację. Zamykane zamkiem kluczowym (opcjonalnie z kluczem master) ewentualnie zamkiem szyfrowym, na kłódkę lub zamkiem na kartę magnetyczną czy elektronicznym.

Szafy magazynowe i regały

Otwarte regały drobnicowe wykonane ze stali malowanej proszkowo lub ocynkowanej. Dzięki budowie układów metodą dostawną oszczędzają miejsce i koszt zakupu. Mocowania wtykowe lub skręcane. Nośność półki od 100 kg. Opcjonalnie wyposażane w plecy lub boki z siatki czy zamykane skrzydłowo drzwi metalowe.

Szafy magazynowe i warsztatowe dostępne w kilkunastu wymiarach. Drzwi skrzydłowe lub przesuwne, stalowe lub z wstawką szkła akrylowego. Zamykane na zamek kluczowy z 1 lub 3 punktami ryglowania. Nośność półki nawet 110 kg.

Regały jezdne do archiwum

Regały każdorazowo wykonywane na zamówienie. Przeznaczone do przechowywania archiwów lub towarów drobnicowych. Wykonane z blachy stalowej malowanej proszkowo. Poruszane po prowadnicy ręcznie za pomocą kierownicy lub mechanicznie przez silnik elektryczny. Ostatni regał zamykający zawsze wyposażony w ograniczenie dostępu bezpieczeństwa jak np zamek z ryglem podłogowym.

Meble warsztatowe

Stoły warsztatowe na stelażu stalowym skręcanym lub spawanym w całości. Dostępne w wykonaniu precyzyjnego wymiaru na zamówienie. Blat ze sklejki surowej lub obijanej blachą ocynkowaną czy gumą ryflowaną.

Niezbędne akcesoria w postaci ścianek narzędziowych, szafek z szufladami czy szaf i regałów na towary drobnicowe.

Meble ze stali nierdzewnej

Meble medyczne, gastronomiczne czy przeznaczone do przemysłu spożywczego. Stoły, myjnie i szafy odporne na wieloletnie działanie środków dezynfekcyjnych. Dostępne produkty katalogowe i wyroby projektowane na wymiar.

Twoje korzyści

Śpisz spokojnie

Oferujemy atestowane produkty przeznaczone do użytku komercyjnego. Okres gwarancji jakim są objęte nasze wyroby to nawet 60 miesięcy.

Oszczędzasz czas i pieniądze

U nas możesz zawsze liczyć na bezpłatny dojazd i konsultacje. Ponadto każdą wycenę oraz koncepcję 3d także wykonujemy zupełnie za darmo.

Budujesz wizerunek

Nasi dostawcy to uznani polscy oraz europejscy producenci. Rozpoznawalne marki i jakościowe produkty, które nadają wnętrzom nowego życia.

Zapytaj o bezpłatną ofertę!