Svenbox

Najpopularniejszy system na rynku

Ekonomiczna marka firmy MDD oferujące sprawdzone rozwiązania w krótkim terminie realizacji. Trzonem oferty są proste systemy pracownicze, zestaw mebli gabinetowych i budowana modułowo lada recepcyjna.

Dzięki tej prostej, ale kompletnej ofercie jesteśmy w stanie za pomocą jednej tylko marki bez trudu wyposażyć wszystkie pomieszczenia biurowe w firmie, nadając im stosowny charakter.

Wyróżnikiem wśród wyrobów konkurencyjnych producentów jest aż 5-letnia gwarancja i fabryczny montaż.

Meble pracownicze

Wyposażenie stanowiska pracy składa się z trzech modeli biurek o różnych wymiarach, w standardzie wyposażonych w przeloty kablowe.

Poza biurkami prostymi dostępne są także biurka kształtowe z narożnikiem po prawej lub lewej stronie. Ich przedłużeniem może stać się kontener stacjonarny z opcją dodatkowo poszerzanego blatu.

Produktywność wspomagają kontenery z szufladami – stacjonarne i mobilne oraz zestaw szaf i regałów, w tym szaf ubraniowych na odzież wierzchnią.

Lada recepcyjna Sven

Składająca się z prostych modułów lada recepcyjna wspomoże aranżację każdej przestrzeni gdzie przyjmowani są interesanci.

Wyposażona w biurko oraz nadstawkę stworzy warunki pracy dla recepcjonistki i zadba o bezpieczeństwo przetwarzanych informacji. Standardem jak zawsze są okrągłe przeloty kablowe.

Aranżację recepcji ułatwi element kątowy, dzięki któremu sprytnie zamkniemy przestrzeń przeznaczoną wyłącznie dla osób upoważnionych.

Gabinet Echo

Dopełnieniem oferty Svenbox jest zestaw mebli gabinetowych. Zaprojektowane w klasycznym stylu, solidne i trwałe biurka zapewniają doskonałe pole pracy dla każdego managera.

Zestaw składa się także ze spójnych mebli uzupełniających tj kontenera, szaf i regałów oraz stołu konferencyjnego czy stolika kawowego.

Całość dostępna w eleganckim dekorze orzecha nizinnego z zachowaniem delikatnych smaczków w postaci dystansów pod blatem czy uchwytów innych niż montowane w meblach pracowniczych.

Galeria

Twoje korzyści

Śpisz spokojnie

Oferujemy atestowane produkty przeznaczone do użytku komercyjnego. Okres gwarancji jakim są objęte nasze wyroby to nawet 60 miesięcy.

Oszczędzasz czas i pieniądze

U nas możesz zawsze liczyć na bezpłatny dojazd i konsultacje. Ponadto każdą wycenę oraz koncepcję 3d także wykonujemy zupełnie za darmo.

Budujesz wizerunek

Nasi dostawcy to uznani polscy oraz europejscy producenci. Rozpoznawalne marki i jakościowe produkty, które nadają wnętrzom nowego życia.

Zapytaj o bezpłatną ofertę!

Integis Marek Starzyński

ul. Bielska 1, 09-400 Płock

Zostaw kontakt. Odezwiemy się w ciągu 24 godzin.